11 دستورالعمل برای برجسته شدن لب ها

دوشنبه 5 آذر 1397
11:52
امیر علوی

11 دستورالعمل برای برجسته شدن لب ها

>> 11 دستورالعمل برای برجسته شدن لب ها

یک جفت لب پر و برجسته در بسیاری از جوامع، نشانه ای از سلامتی و زیبایی است. با اینکه سایز لبها را فاکتورهای ژنتیکی تعیین می کنند ولی امروزه داشتن لب های پر و برجسته بسیار مد شده است و بسیاری از افراد به دنبال راهی برای برجسته تر کردن لبهایشان هستند. برجسته شدن لب ها روش های طبیعی، کم هزینه تر از روش هایی مثل تزریق ژل و انواع فیلرها هستند. در واقع، روش های طبیعی زیادی برای برجسته سازی لب های شما وجود دارند؛ با ما همراه باشید تا با این روش ها آشنا بشوید.

 1. آب رسانی به لب ها

آب رسانی باعث برجسته سازی لب ها می شود. لب های شما زودتر از سایر اجزای صورتتان خشک می شوند زیرا پوست لب ها بسیار نازک است و هیچ غذه ای هم در لب ها وجود ندارد که چربی طبیعی مورد نیاز پوست را تولید کند و بتواند باعث آب رسانی لب ها بشود. درست مانند پوست، اگر رطوبت مورد نیاز به لب ها هم برسد، آنها هم خیلی کم دچار چین و چروک می شوند. برجسته شدن لب ها برای آب رسانی به لب، از یک بالم لب مناسب استفاده کنید که در طول روز حاوی SPF هم باشد و در طول شب دارای سرم مرطوب کننده باشد. محافظت از لب ها در برابر نور آفتاب بسیار مهم است. قرار گرفتن در معرض آفتاب حتی به مدت خیلی کم هم میتواند باعث خشکی لبها بشود. البته اگر به مدت طولانی در معرض آفتاب قرار بگیرید، سطح کلاژن در بدن شما کاهش می یابد؛ کلاژن پروتئینی است که باعث برجسته شدن پوست و در نتیجه لبهای شما می شود. سطح کلاژن در بدن، با افزایش سن هم کاهش شدیدی می یابد ولی با قرار گرفتن در معرض آفتاب، بسیار سریع تر کاهش می یابد. بعضی از تحقیقات نشان می دهد که نوشیدن آب می تواند پوست را به خوبی آبرسانی کند ولی می تواند باعث خشک شدن لبهایتان بشود. سعی کنید بعد از نوشیدن آب از بالم لب استفاده کنید. لیس زدن لبهایتان مخصوصا موقع غذا خوردن، باعث خیس شدن و سپس خشک شدن سریع پوست لب می شود.

 1. استفاده از یک مسواک

استفاده از راه کارهای خانگی برای مراقبت از پوست و لب هم می تواند تاثیر زیادی در زیبایی شما داشته باشد؛ بهترین کار این است که از یک مسواک استفاده کنید. لبهای شما دارای پوست های مرده ای هستند که باعث می شود لبهایتان کوچکتر از حد واقعی خود نشان داده بشوند. شما می توانید مسواک را در حرکات مدوری شکلی روی لبهایتان بمالید. دو دقیقه مالیدن مسواک روی لبها، پوست های اضافی لب را خارج کرده و لب های شما را براق تر از قبل می کند؛ مسواک باعث نرمی لبها هم می شود. البته توجه داشته باشید که به غیر از مسواک از وسیله دیگری برای جداسازی پوسته های مرده از لبهایتان استفاده نکنید.

 1. شکر قهوه ای+ عسل

یک قاشق چای خوری از شکر قهوه ای را با مقداری عسل ترکیب کنید و از این ترکیب برای لبهایتان استفاده کنید. شما می توانید بصورت دایره ای لبهایتان را ماساژ بدهید. ساختار دانه ای شکر، پوست های مرده را از لبها خارج می کند و باعث براق تر شدن و پرتر شدن لبهایتان می شود.

 1. جوش شیرین

مقدار کمی آب را به یک قاشق چای خوری جوش شیرین اضافه کنید و از این ترکیب بر روی لبهایتان استفاده کنید.

 1. استفاده از روغن دارچین

شاید برایتان جالب باشد که بدانید روغن دارچین می تواند باعث پرتر شدن لب هایتان بشود. برای این کار، 2 قطره روغن دارچین را با 1 قاشق سوپ خوری روغن درخت قلم یا روغن نارگیل ترکیب کنید. این محلول را به آرامی و به مدت 2 الی 3 دقیقه بر روی لب هایتان بگذارید. بعد از مدت کمی، احساس سوزش در لب هایتان می کنید و متوجه می شوید که لب هایتان کمی برآمده شده اند. روغن دارچین هم باعث افزایش جریان خون در لب ها می شود. نکته ای که در هنگام استفاده از این محلول باید توجه کنید این است که روغن دارچین، اثرات خاصی در روی لبها دارد و نباید بیش از حد از آن برای لبهایتان استفاده کنید زیرا لبهایتان را می سوزاند. البته قبل از استفاده از محلول روغن دارچین، می توانید لبهایتان را با وازلین بپوشانید تا سوزش آن کمتر بشود. اگر از مقدار زیادی روغن دارچین در ساخت این محلول استفاده کرده اید، سریع آن را دور بریزید و محلول دیگری درست کنید که حاوی مقدار کمتری از روغن زیتون باشد. اگر می خواهید از قبل این محلول را تست کنید، بهتر است یک قطره از آن را بر روی بازوهایتان ریخته و از میزان حساسیتتان نسبت به این روغن آگاه بشوید.

 1. گلاب + گلیسیرین

از ترکیب گلاب و گلیسرین در شب استفاده کنید تا لبهای شما مواد مغذی موجود در این ترکیب را به خودشان جذب کنند.

 1. کیسه چای سبز

کیسه چای سبز را بین لبهایتان بگذارید و آن را برای 3 دقیقه با لبهایتان نگه دارید.

 1. یخ

ماساژ منظم لبها با یخ راهی برای افزایش جریان خون در این ناحیه است و در عین حال لبهای شما را بزرگتر هم نشان می دهد. سعی کنید هر روز لبهایتان را با یک تکه یخ ماساژ بدهید. اگر در هنگام استفاده از یخ احساس سرما می کنید، یخ را در پارچه نازکی بپیچید و بر روی لبهایتان بمالید.

 1. ورزش های مخصوص لب

بهترین کاری که می توانید برای پرتر شدن لبهایتان بکنید این است که یک سری ورزش های خاص را برای لبهایتان انجام بدهید؛ مثلا شما می توانید لبهایتان را جمع کنید و سپس انگشتتان را روی لب هایتان بگذارید و آن را به داخل فشار بدهید. هر روز 10 الی 20 بار این ورزش را انجام بدهید تا لب هایتان قوی تر از قبل بشوند.

 1. عسل

عسل حاوی مواد مغذی و آنتی اکسیدانت است. شما میتوانید مقداری عسل را مستقیما بر روی لبهایتان استفاده کنید. از عسل طبیعی استفاده کنید زیرا مواد مغذی و آنرزیم های بیشتری دارد. استفاده از عسل در شب هم بسیار مفید است.

 1. روغن نارگیل

از روغن نارگیل می توانید به تنهایی یا همراه با شکر قهوه ای استفاده کنید. روغن نارگیل مانند بالم طبیعی، برای لب ها بسیار مفید است. یک قاشق چای خوری از روغن نارگیل می تواند لب ها را نرم و مرطوب کند. روغن نارگیل در دمای اتاق به حالت جامد در می آید، پس لازم است ابتدا آن را گرم کنید و بعد بر روی لبهایتان بزنید.

کلینیک پوست و مو رز بزرگترین مرکز زیبایی در تهران آماده خدمت رسانی در زمینه تزریق ژل و سایر خدمات زیبایی به علاقه مندان گرامی می باشد.

کلینیک پوست و مو


[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : ]

تزریق ژل در گردن و توصیه های بعد از آن

دوشنبه 5 آذر 1397
11:23
امیر علوی

تزریق ژل در گردن و توصیه های بعد از آن

>> تزریق ژل در گردن

ناحیه گردن مستعد چین و چروک است زیرا همیشه در معرض آفتاب، مواد سمی موجود در هوا و نیروی جاذبه زمین قرار دارد؛ تزریق ژل در گردن می تواند تاثیر این عوامل را کاهش بدهد.

چین و چروک هایی که در اثر افزایش سن بوجود می آیند هم می توانند با تزریق ژل می تواند به خوبی برطرف بشوند. علاوه بر رفع چین و چروک، تزریق ژل می تواند پوست گردن را هم سفت تر کند و حتی آن را جوان تر از قبل نشان بدهد. تزریق ژل در گردن

>> تاثیر تزریق ژل در گردن

تزریق ژل در گردن باعث پر شدن نقاط خالی در گردن می شود؛ در واقع این نقاط خالی بخاطر عدم تولید کلاژن و الاستین بوجود می آیند. آبی که در ژل وجود دارد، به پوست فشار وارد می کند و در نتیجه چین و چروک های پوست صاف می شوند. البته ژل ها انواع مختلفی دارند مثل هیالورونیک، سینتتیک یا مواد مصنوعی، کلاژن و سایر ترکیبات. هر کدام از این ژل ها، فواید و معایب خاص خودشان را دارند. در کل، ژل ها می توانند 4 الی 12 ماه ماندگاری داشته باشند ولی هر چیزی که برای بدن خارجی و بیگانه باشد، اثرات جانبی مخصوص به خودش را دارد. تزریق ژل در گردن

>> دوز مناسب برای تزریق ژل

دوز مناسب برای تزریق ژل در گردن بسیار متغیر است. در اکثر بیماران، ژل در 3 جلسه مجزا در ظرف یک ماه تزریق می شود و در هر جلسه از آن، 1 میلی لیتر ژل تزریق می شود. حتی ممکن است بیمار بخواهد همزمان با تزریق ژل، از سایر تقویت کننده های پوست یا تزریق PRP (پلاسمای غنی از پلاکت) هم استفاده کند که در این صورت دوز ژل تغییر می کند.

>> چگونه میزان درد در حین تزریق ژل در گردن کاهش می یابد؟

حدودا 45 دقیقه قبل از تزریق ژل، از یک کرم بی حس کننده در گردن استفاده می شود. از یخ هم همیشه برای کاهش درد و کبودی در گردن استفاده می شود.

>> تزریق ژل هیالورونیک اسید در گردن

ژل های هیالورونیک اسید، مخصوص درمان چروک های عمیق گردن هستند. اگر بیمار از نتایج تزریق ژل های هیالورونیک اسید رضایت کافی را نداشته باشد، می تواند با کمک آنزیمی این ژل را از سطح گردن خارج کند. ژل های هیالورونیک اسید در رفع چین و چروک های گردن بسیار موثر و مطمئن هستند.

>> عوارض و اثرات جانبی تزریق ژل در گردن

 1. کبودی در ناحیه گردن در بسیاری از بیماران مشاهده می شود
 2. بعد از تزریق ژل، تورم هم بوجود می آید که 48 ساعت طول می کشد تا کاملا برطرف بشود
 3. در بعضی از موارد چین و چروک های یک طرف از گردن بهتر از طرف دیگر درمان می شود
 4. عفونت هم جزو عوارض نادر است ولی وقتی سوزن به داخل پوست وارد می شود، احتمال ایجاد عفونت هم وجود دارد
 5. بافت مردگی هم بسیار کم اتفاق می افتد و اگر بوجود بیاید، باعث ایجاد اسکار در گردن می شود
 6. در جلسه اول تزریق ژل، بیمار نتیجه خوبی می گیرد ولی تزریق ژل هنوز کامل نشده است و هنوز چین و چروک های کوچکی بر روی گردن وجود دارند که باید در طی جلسات دوم و سوم برطرف بشوند.
 7. ژل ها می توانند باعث ایجاد واکنش های آلرژیک در بدن بشوند که شدت این واکنش ها می تواند خفیف (شامل ایجاد توده های کوچک و موقتی در ناحیه گردن) ، شدید (ایجاد خطوط آبی رنگ در نقاطی که ژل در گردن تزریق شده است و چند ماه طول بکشد تا برطرف بشود) و بسیار شدید (کوری و سکته) باشد. ایجاد خطوط آبی رنگ به خاطر اثرات تیندایل است و اگر در هنگام تزریق ژل این خطوط آبی رنگ بوجود بیایند، متخصص عمق تزریق ژل را تغییر می دهد تا از این مشکل جلوگیری کند.

>> بعد از تزریق ژل در گردن

 1. تا 4 ساعت آرایش نکنید
 2. از روسری برای پوشاندن گردنتان استفاده کنید
 3. در روزی که ژل تزریق کرده اید، ورزش های سخت و شدید را انجام ندهید
 4. از حمام بخار و یوگای داغ تا 1 هفته استفاده نکنید

>> تا چه مدت چین و چروک های گردن برطرف می شوند؟

جواب به این سوال به میزان سوخت و ساز، دوز تزریقی، بدن بیمار و نوع ژل بستگی دارد. اگر بیمار از اولین جلسه تزریق ژل رضایت داشته باشد، می تواند 6 ماه بعد دوباره اقدام به تزریق ژل کند و از آن به بعد سالی 1 بار برای تزریق ژل به کلینیک مراجعه کند.

>> توصیه های مهم برای جلوگیری از ایجاد چین و چروک در گردن:

 1. استفاده از یک رطوبت رسان روزانه می تواند به پوست شما آب رسانی لازم را بکند و با تولید کلاژن و الاستین در پوست، از ایجاد چین و چروک در گردن شما جلوگیری می کند. بهتر است از یک رطوبت رسان فاقد روغن استفاده کنید.
 2. از سرم ضد پیری برای گردنتان استفاده کنید. اکثر سرم های ضد پیری دارای رتینوئیدهای ضد چروک برای گردن و صورت هستند و می توانند حتی میزان چروک های گردن را هم کاهش بدهند و در عین حال هم می توانند از شکل گیری چروک های جدید گردن به خوبی جلوگیری کنند.
 3. رژیم غذایی خودتان را تنظیم کنید. مصرف انواع مختلفی از ویتامین ها و مواد معدنی برای پوست شما بسیار مفید است. درست است که می توانید از کرم ها و سرم های حاوی مواد مغذی برای پوستتان استفاده کنید ولی باید به مواد غذایی که مصرف می کنید هم به قدر کافی توجه کنید. جلوگیری از ایجاد چروک در گردن با مصرف ویتامین های C، E وA آغاز می شود. میوه ها و سبزیجات هم منابع خوبی از این ویتامین ها هستند. مصرف مولتی ویتامین بصورت روزانه هم می تواند خیلی برای شما مفید باشد.
 4. آب بنوشید. مصرف آب به طور روزانه از ایجاد چین و چروک در گردن جلوگیری می کند. وقتی صبح از خواب بیدار می شوید، می توانید 2 لیوان آب بنوشید و در طول بعداظهر تا شب هم 4 الی 6 لیوان آب بنوشید.
 5. ضدآفتاب بزنید. قرار گرفتن در معرض آفتاب، یکی از دلایل ایجاد چروک در گردن است. از ضدآفتابی با اس پی اف 30 برای گردنتان استفاده کنید تا بتوانید از ایجاد چروک گردن در آینده جلوگیری کنید. هر 2 ساعت از ضد آفتاب استفاده کنید. اگر هم ضد آفتاب ندارید، از روسری استفاده کنید تا گردن شما در معرض نور خورشید قرار نگیرد.
 6. سرتان را زیاد پایین نگه ندارید، از تلفن همراه زیاد استفاده نکنید و سعی کنید در اکثر اوقات، گردنتان را صاف نگه دارید.


  [ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : ]

  تزریق ژل در چانه و روش تزریق ژل چانه

  پنجشنبه 1 آذر 1397
  18:32
  امیر علوی

  تزریق ژل در چانه و روش تزریق ژل چانه در کلینیک پوست و مو

  >> تزریق ژل در چانه

  تزریق ژل در چانه به چه صورت می باشد ؟ مقاله امروز " کلینیک پوست و مو رز" به تزریق ژل در چانه اختصاص دارد؛ با ما همراه باشید تا در مورد مزایا، عوارض و سایر مسائل مربوط به تزریق ژل در چانه، اطلاعات بیشتری بدست بیاورید.

  آیا احساس می کنید که چانه شما به اندازه کافی برجسته نیست؟ شاید هم احساس می کنید که چانه تان با دیگر اجزای صورتتان هیچ تناسبی ندارد و یا اینکه خیلی کوچک و افتاده بنظر می رسد. تزریق ژل در چانه خوشبختانه، تزریق ژل در چانه می تواند به شما کمک زیادی کند تا این احساس های ناخوشایند را از خودتان دور کنید. تزریق ژل در چانه باعث برجسته تر شدن چانه و تقارن آن با دیگر اجزای صورت می شود.

  >> مزایای تزریق ژل در چانه

  ژل تزریق شده در چانه می تواند شکل چانه شما را تغییر بدهد؛ تزریق ژل باعث می شود که حجم بافت های زیرین چانه افزایش یافته و در نتیجه چانه ها در روی صورت، برجسته تر از قبل نمایان بشوند. تزریق ژل، شکل و فرم چانه بیمار را بطور مطلوبی تغییر می دهد. اکثر مردها بعد از تزریق ژل انتظار دارند که چانه هایشان خوش فرم تر از قبل بشود ولی اکثر خانم ها تمایل دارند تا چانه هایشان برجسته تر از قبل بشود.

  تزریق ژل

  >> چه کسانی کاندیدهای خوبی برای تزریق ژل در چانه هستند؟

  کاندیدهای مناسب برای تزریق ژل در چانه، افراد بالغی هستند که می خواهند فرم و شکل چانه های خود را تغییر بدهند. اگر چانه شما بخاطر افزایش سن یا تغییر وزن، برجستگی خود را از دست داده است، با سایر اجزای صورتتان تقارن و هماهنگی لازم را ندارد و یا نیاز به یک سری اصلاحات دارد، تزریق ژل در چانه برای شما می تواند مناسب باشد. ژل تزریق شده در چانه برای اکثر مردان و زنان بالغی که در وضعیت خوبی از سلامت جسمانی قرار دارند، مناسب است. بعضی از بیماران هم بجای جراحی چانه خود (در مواردی که متخصص تشخیص داده است) ، اقدام به تزریق می کنند.

  >> چه کسانی نمی توانند در چانه خود ژل تزریق کنند؟

  1. زنهایی که باردار هستند و یا به نوزاد خود شیر می دهند
  2. افرادی که آلرژی های شدیدی نسبت به ژلها دارند
  3. کسانی که داروهای رقیق کننده خون مثل وارفارین و هپارین مصرف می کنند

  >> روش تزریق ژل چانه

  1. معمولا تزریق کمتر از یک ربع طول می کشد و در کلینیک پوست و مو انجام می شود. ژل به درون بافت های چانه تزریق می شود، بر حجم چانه تاثیر می گذارد و در نهایت شکل و فرم چانه را تغییر می دهد. 2. ژل مورد استفاده برای چانه می تواند از برندهای مختلفی انتخاب بشود. بطور کلی، ژل ها سه نوع مختلف دارند؛ ژل های دائمی، تقریبا دائمی و موقت. پرطرفدارترین آنها ژل های موقت هستند زیرا اثرات آن زود گذر است و به راحتی قابل برداشت از بافت های زیرین پوست است ولی ژل های دائم را تنها می توان با جراحی برداشت. هر ژلی کاربرد متفاوتی هم دارد و برای یک قسمت از صورت استفاده می شود و همچنین مدت ماندگاری ژل ها هم با یکدیگر فرق می کند. معمولا اثرات تزریق تا 6 ماه ماندگاری دارد. به مرور زمان، چانه شما به شکل و فرم سابق خود بر می گردد. بسیاری از بیماران برای اینکه همیشه از اثرات تزریق های موقت بهره مند بشوند و چانه ای برجسته داشته باشند، بطور منظم ژل تزریق می کنند. 3. در مورد نوع و برند ژل برای تزریق در چانه، متخصص به شما راهنمایی های لازم را خواهد کرد.

  >> نحوه تزریق ژل در چانه

  اول از همه، متخصص از کرم بی حسی موضعی استفاده می کند و یا اینکه ژل مورد نظر، خود حاوی ماده بی حسی است و نیازی به استفاده از کرم نیست. در مرحله بعد، از سوزنی باریک برای تزریق ژل در نقاط مشخصی از چانه استفاده می شود. علت اینکه ژل در چند نقطه می شود این است که ژل بتواند براحتی در تمام بافت های چانه پخش بشود و در نهایت نتیجه ای کاملا طبیعی و رضایت بخش را برای بیمار بوجود بیاورد. تزریق ژل در چانه، برای کسانی مناسب است که دوست دارند سریع کارشان تمام بشود و به خانه یا سر کار خود برگردند. تزریق در چانه، به پانسمان و استراحت نیاز ندارد.

  >> عوارض تزریق ژل چانه

  عوارض موقتی تزریق ژل در چانه که کاملا طبیعی هستند، عبارتند از:

  1. تورم چانه
  2. قرمزی چانه
  3. خارش چانه
  4. ایجاد التهاب بعد از تزریق ژل
  5. کبودی چانه و بخش های اطراف آن

  عوارضی که نام بردیم، در کمتر از 2 روز برطرف می شوند می توان آنها را با آرایش پوشاند. عوارض جدی به ندرت رخ می دهند ولی می تواند شامل موارد زیر باشد :

  1. عفونت در بافت های زیرین چانه
  2. واکنش آلرژیک نسبت به نوع ژل تزریق شده

  عارضه دیگری که می تواند بعد از تزریق در چانه رخ بدهد، مربوط به زمانی است که ژل تزریق شده در چانه به بخش های دیگری از صورت منتقل بشود و باعث ایجاد توده های برجسته در زیر پوست صورت بیمار بشود. ایجاد توده های برجسته باعث می شود تا متخصص دوباره اقدام به تزریق ژل بکند و در بیشتر موارد، این توده ها تا زمانی که توسط بدن جذب بشوند، در همان بخش از صورت باقی می مانند.

  >> توصیه های پزشک به بیمار :

  1. - برای اینکه ژل تزریق شده در زیر پوست جابجا نشود، تا یک هفته از هرگونه لمس و مالش چانه خود خودداری کنید.
  2. - از ورزش های شدید خودداری نمایید.
  3. - در معرض نور شدید آفتاب قرار نگیرید.
  4. - از مصرف الکل تا 24 ساعت بعد از تزریق ژل در چانه خودداری کنید.

  >> هزینه تزریق ژل در چانه در " کلینیک تخصصی پوست و مو رز "

  تزریق ژل در چانه، به برند و حجم ژل و تجربه متخصص بستگی دارد. اگر به دنبال این هستید که چانه شما از نظر فرم و شکل تغییرات بیشتری کند، به حجم بیشتری از ژل نیاز خواهید داشت. شما می توانید اهداف و توقعاتتان را از تزریق ژل در چانه، با متخصصان " کلینیک پوست و مو رز" در میان بگذارید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تزریق ژل در چانه، با شماره 02144067005 تماس حاصل فرمایید.

  کلینیک پوست و مو


  [ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : ]

  تزریق ژل در چانه و روش تزریق ژل چانه

  پنجشنبه 1 آذر 1397
  18:32
  امیر علوی

  تزریق ژل در چانه و روش تزریق ژل چانه در کلینیک پوست و مو

  >> تزریق ژل در چانه

  تزریق ژل در چانه به چه صورت می باشد ؟ مقاله امروز " کلینیک پوست و مو رز" به تزریق ژل در چانه اختصاص دارد؛ با ما همراه باشید تا در مورد مزایا، عوارض و سایر مسائل مربوط به تزریق ژل در چانه، اطلاعات بیشتری بدست بیاورید.

  آیا احساس می کنید که چانه شما به اندازه کافی برجسته نیست؟ شاید هم احساس می کنید که چانه تان با دیگر اجزای صورتتان هیچ تناسبی ندارد و یا اینکه خیلی کوچک و افتاده بنظر می رسد. تزریق ژل در چانه خوشبختانه، تزریق ژل در چانه می تواند به شما کمک زیادی کند تا این احساس های ناخوشایند را از خودتان دور کنید. تزریق ژل در چانه باعث برجسته تر شدن چانه و تقارن آن با دیگر اجزای صورت می شود.

  >> مزایای تزریق ژل در چانه

  ژل تزریق شده در چانه می تواند شکل چانه شما را تغییر بدهد؛ تزریق ژل باعث می شود که حجم بافت های زیرین چانه افزایش یافته و در نتیجه چانه ها در روی صورت، برجسته تر از قبل نمایان بشوند. تزریق ژل، شکل و فرم چانه بیمار را بطور مطلوبی تغییر می دهد. اکثر مردها بعد از تزریق ژل انتظار دارند که چانه هایشان خوش فرم تر از قبل بشود ولی اکثر خانم ها تمایل دارند تا چانه هایشان برجسته تر از قبل بشود.

  تزریق ژل

  >> چه کسانی کاندیدهای خوبی برای تزریق ژل در چانه هستند؟

  کاندیدهای مناسب برای تزریق ژل در چانه، افراد بالغی هستند که می خواهند فرم و شکل چانه های خود را تغییر بدهند. اگر چانه شما بخاطر افزایش سن یا تغییر وزن، برجستگی خود را از دست داده است، با سایر اجزای صورتتان تقارن و هماهنگی لازم را ندارد و یا نیاز به یک سری اصلاحات دارد، تزریق ژل در چانه برای شما می تواند مناسب باشد. ژل تزریق شده در چانه برای اکثر مردان و زنان بالغی که در وضعیت خوبی از سلامت جسمانی قرار دارند، مناسب است. بعضی از بیماران هم بجای جراحی چانه خود (در مواردی که متخصص تشخیص داده است) ، اقدام به تزریق می کنند.

  >> چه کسانی نمی توانند در چانه خود ژل تزریق کنند؟

  1. زنهایی که باردار هستند و یا به نوزاد خود شیر می دهند
  2. افرادی که آلرژی های شدیدی نسبت به ژلها دارند
  3. کسانی که داروهای رقیق کننده خون مثل وارفارین و هپارین مصرف می کنند

  >> روش تزریق ژل چانه

  1. معمولا تزریق کمتر از یک ربع طول می کشد و در کلینیک پوست و مو انجام می شود. ژل به درون بافت های چانه تزریق می شود، بر حجم چانه تاثیر می گذارد و در نهایت شکل و فرم چانه را تغییر می دهد. 2. ژل مورد استفاده برای چانه می تواند از برندهای مختلفی انتخاب بشود. بطور کلی، ژل ها سه نوع مختلف دارند؛ ژل های دائمی، تقریبا دائمی و موقت. پرطرفدارترین آنها ژل های موقت هستند زیرا اثرات آن زود گذر است و به راحتی قابل برداشت از بافت های زیرین پوست است ولی ژل های دائم را تنها می توان با جراحی برداشت. هر ژلی کاربرد متفاوتی هم دارد و برای یک قسمت از صورت استفاده می شود و همچنین مدت ماندگاری ژل ها هم با یکدیگر فرق می کند. معمولا اثرات تزریق تا 6 ماه ماندگاری دارد. به مرور زمان، چانه شما به شکل و فرم سابق خود بر می گردد. بسیاری از بیماران برای اینکه همیشه از اثرات تزریق های موقت بهره مند بشوند و چانه ای برجسته داشته باشند، بطور منظم ژل تزریق می کنند. 3. در مورد نوع و برند ژل برای تزریق در چانه، متخصص به شما راهنمایی های لازم را خواهد کرد.

  >> نحوه تزریق ژل در چانه

  اول از همه، متخصص از کرم بی حسی موضعی استفاده می کند و یا اینکه ژل مورد نظر، خود حاوی ماده بی حسی است و نیازی به استفاده از کرم نیست. در مرحله بعد، از سوزنی باریک برای تزریق ژل در نقاط مشخصی از چانه استفاده می شود. علت اینکه ژل در چند نقطه می شود این است که ژل بتواند براحتی در تمام بافت های چانه پخش بشود و در نهایت نتیجه ای کاملا طبیعی و رضایت بخش را برای بیمار بوجود بیاورد. تزریق ژل در چانه، برای کسانی مناسب است که دوست دارند سریع کارشان تمام بشود و به خانه یا سر کار خود برگردند. تزریق در چانه، به پانسمان و استراحت نیاز ندارد.

  >> عوارض تزریق ژل چانه

  عوارض موقتی تزریق ژل در چانه که کاملا طبیعی هستند، عبارتند از:

  1. تورم چانه
  2. قرمزی چانه
  3. خارش چانه
  4. ایجاد التهاب بعد از تزریق ژل
  5. کبودی چانه و بخش های اطراف آن

  عوارضی که نام بردیم، در کمتر از 2 روز برطرف می شوند می توان آنها را با آرایش پوشاند. عوارض جدی به ندرت رخ می دهند ولی می تواند شامل موارد زیر باشد :

  1. عفونت در بافت های زیرین چانه
  2. واکنش آلرژیک نسبت به نوع ژل تزریق شده

  عارضه دیگری که می تواند بعد از تزریق در چانه رخ بدهد، مربوط به زمانی است که ژل تزریق شده در چانه به بخش های دیگری از صورت منتقل بشود و باعث ایجاد توده های برجسته در زیر پوست صورت بیمار بشود. ایجاد توده های برجسته باعث می شود تا متخصص دوباره اقدام به تزریق ژل بکند و در بیشتر موارد، این توده ها تا زمانی که توسط بدن جذب بشوند، در همان بخش از صورت باقی می مانند.

  >> توصیه های پزشک به بیمار :

  1. - برای اینکه ژل تزریق شده در زیر پوست جابجا نشود، تا یک هفته از هرگونه لمس و مالش چانه خود خودداری کنید.
  2. - از ورزش های شدید خودداری نمایید.
  3. - در معرض نور شدید آفتاب قرار نگیرید.
  4. - از مصرف الکل تا 24 ساعت بعد از تزریق ژل در چانه خودداری کنید.

  >> هزینه تزریق ژل در چانه در " کلینیک تخصصی پوست و مو رز "

  تزریق ژل در چانه، به برند و حجم ژل و تجربه متخصص بستگی دارد. اگر به دنبال این هستید که چانه شما از نظر فرم و شکل تغییرات بیشتری کند، به حجم بیشتری از ژل نیاز خواهید داشت. شما می توانید اهداف و توقعاتتان را از تزریق ژل در چانه، با متخصصان " کلینیک پوست و مو رز" در میان بگذارید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تزریق ژل در چانه، با شماره 02144067005 تماس حاصل فرمایید.

  کلینیک پوست و مو


  [ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 3 ] [ امتیاز شما : ]

  ماندگاری تزریق ژل و بهترین مارک ژل برای تزریق صورت

  پنجشنبه 1 آذر 1397
  18:29
  امیر علوی

  ماندگاری تزریق ژل و بهترین مارک ژل برای تزریق صورت

  >> ماندگاری تزریق ژل

  مقاله امروز " کلینیک پوست و مو رز " به ماندگاری تزریق ژل اختصاص دارد؛ با ما همراه باشید تا درباره اثرات، میزان ماندگاری برندهای مختلف و سایر مسائل مربوط به ماندگاری تزریق ژل اطلاعات بیشتری بدست بیاورید.اگر به دنبال راهی آسان و موثر برای کاهش چین و چروک ها، خطوط عمیق و رفع دیگر نشانه های افزایش سن هستید، تزریق ژل به شما پیشنهاد می شود.

  تزریق ژل به سرعت روی پوست تاثیر می گذارد و بدون هیچ دردی شما را جوانتر نشان می دهد. با اینکه نتایج حاصل از تزریق ژل برای بیماران بسیار رضایت بخش است ولی نتایج آن ماندگار نیست و کاملا موقتی است. از تزریق ژل برای درمان موقت چین و چروک ها و خطوط استفاده می شود و به مرور زمان تاثیرات آن از بین می رود.

  ماندگاری تزریق ژل

  >> چرا اثرات تزریق ژل به مرور زمان از بین می رود ؟

  فاکتورهای زیادی بر روی ماندگاری تزریق ژل تاثیر می گذارد؛ مثل جنس و نوع فیلر، مدت دوام آن، نقاطی از صورت که ژل تزریق می شود و میزان سرعتی که بدن بیمار فیلرها را تجزیه می کند. در بیشتر موارد برای تزریق از ژل های هیالورونیک اسید استفاده می شود که این ماده به طور طبیعی در سطح پوست انسان یافت می شود. با اینکه تزریق ژل هیالورونیک اسید باعث آبرسانی به پوست و رفع چین و چروک های صورت می شود، ولی نتایج مفید آن در طول زمان از بین می رود زیرا همانطور که گفتیم این ماده بطور طبیعی در بدن یافت می شود و بدن بطور طبیعی و در طول زمان، هیالورونیک اسید را بطور کامل تجزیه می کند. تزریق ژل وقتی اثری از هیالورونیک اسید در زیر بافت صورت باقی نماند و بطور کامل تجزیه شود، چین و چروک ها دوباره بر روی سطح پوست ظاهر می شوند و باید دوباره درمان بشوند.

  >> کدام دسته از ژل ها بیشترین ماندگاری را در بین سایر فیلرها دارند؟

  سرعت تجزیه هر کدام از ژل ها، در بدن انسان بسیار متفاوت است یعنی هر ژلی، ماندگاری متفاوتی دارد. البته فاکتورهای زیادی در میزان ماندگاری ژل ها نقش دارند؛ مانند سبک زندگی و محلی که ژل تزریق می شود. بطور کلی، ژل ها از نظر ماندگاری دارای سه بازه زمانی متفاوت هستند:

  >> 6 ماه یا کمتر :

  معمولا اکثر ژل ها تا 6 ماه ماندگاری دارند و شاید مدت زمان ماندگاری آنها بیشتر هم باشد. ماندگاری 6 ماهه یا کمتر مخصوص ژل های هیالورونیک اسید است که شامل برندهایی مثل جوودرم، رستیلین و بلترو می شود؛ از این ژل ها برای رفع چین و چروک های صورت استفاده می شود.

  >> 6 ماه تا 1 سال :

  در طول زمان، مدت ماندگاری ژل ها هم بیشتر شده است و گاهی اوقات، ژل ها می توانند تا 1 سال هم ماندگاری داشته باشند. معمولا ژل هایی که مدت ماندگاری آنها بین 6 ماه تا 1 سال است، برای تزریق در لب بکار می رود و شامل برندهایی مثل جوودرم ولبلا و رستیلین سیلک می شوند. این ژل ها به گونه ای ساخته شده اند که در برابر تغییرات بسیار مقاوم هستند.

  >> 1 تا 2 سال :

  بعضی از ژل ها هم بین 1 الی 2 سال ماندگاری دارند. برندهایی که بیشترین ماندگاری را در بین سایر ژل ها دارند عبارتند از:

  >> جوودرم ولوما :

  از ژل جوودرم ولوما برای تزریق در گونه ها استفاده می شود و ماده ای که در این ژل وجود دارد تا 2 سال ماندگاری دارد.

  >> رادیسه :

  رادیسه یک فیلر ضد پیری است که از کلسیم هیدروکسی آپاتیت ساخته می شود که این ماده بطور طبیعی در استخوان ها و دندان ها وجود دارد. ژل رادیسه، باعث افزایش تولید کلاژن در پوست می شود که تزریق آن نتایج بسیار ماندگاری را به دنبال دارد و حدودا تا 18 ماه بر روی پوست ماندگاری دارد.

  >> اسکالپترا :

  اسکالپترا، نام فیلر دیگری است که بسیار شبیه به فیلر رادیسه است و اثرات بند مدتی را به دنبال دارد و نزدیک به 2 سال بر روی سطح پوست ماندگاری دارد.

  >> بهترین مارک ژل برای تزریق صورت

  1. گونه ها: از دو برند "جوودرم ولوما " با ماندگاری 24 ماه و "رادیسه" با ماندگاری 15 ماهه استفاده می شود.
  2. گوشه های دهان: از دو برند "جوودرم اولترا" و " رستیلین " استفاده می شود که هر دو ماندگاری 12 ماهه دارند.
  3. لب ها: از دو برند " رستیلین " و " جوودرم اولترا " استفاده می شود که هر دو ماندگاری 12 ماهه دارند.
  4. چانه: از برندهای " جوودرم ولوما " 24 ماهه و "رادیسه " با ماندگاری 15 ماهه استفاده می شود.

  >> چگونه می توان ماندگاری ژل های موقت را افزایش داد؟

  چند ماه بعد از تزریق ژل، از حجم ژل ها کاسته می شود ولی بیمار هیچ تغییری را احساس نمی کند زیرا ژل ها می توانند آب های موجود در بافت های صورت را به خودشان جذب کنند. به محض اینکه ماندگاری ژل تزریق شده به پایان می رسد، بیمار متوجه کاهش حجم ژل های تزریق شده در صورت خود خواهد شد. حالا سوالی که برایمان پیش می آید این است که چگونه می توان ماندگاری ژل های تزریق شده را افزایش داد. در این زمینه، متخصص می تواند با توجه به خصوصیات ظاهری و توقعات بیمار پیشنهاداتی را به او ارائه بدهد. متخصص برای دوره ریکاوری بیمار، برنامه ریزی دقیقی می کند و در مورد تمام کارهایی که باعث تحلیل ژل های تزریق شده می شود مثل نحوه نادرست خوابیدن و غیره، برای بیمار توضیح می دهد. همچنین به منظور افزایش ماندگاری ژل های تزریق شده، متخصص در مورد تعداد جلسات لازم برای تزریق ژل، برای بیمار بطور سالانه هم برنامه ریزی می کند؛ مثلا اکثر بیماران در سال به 1 الی 2 جلسه تزریق ژل احتیاج دارند. البته تزریق منظم ژل برای بیمار فواید زیادی را به دنبال دارد؛ مثلا بیماری که طبق برنامه ریزی متخصص اقدام به تزریق ژل می کند، به حجم کمتری از ژل نیاز خواهد داشت. تزریق ژل با حجم کمتر، عوارض ناشی از تزریق ژل را به صورت قابل توجهی کاهش می دهد.

  >> چرا از ژل های دائمی استفاده کمتری می شود؟

  اکثر بیماران تمایلی به تزریق ژل های دائمی ندارند زیرا این دسته از ژل ها، معمولا نتایج رضایت بخشی را برای بیمار به دنبال ندارند و از همه مهم تر، این دسته از ژل ها بطور دائم تزریق می شوند و در صورتیکه بیماز از نتایج آن رضایت کاملی نداشته باشد، این ژل ها قابل برداشت از بافت های زیرین پوست نیستند. اکثر بیماران ژل های موقتی را ترجیح می دهند زیرا ژل های موقت قابل برداشت هستند و بیمار در صورت عدم رضایت می تواند ژل تزریق شده را براحتی از بافت های زیرین پوست خود بردارد. جهت مشاوره تلفنی و حضوری در رابطه با تزریق ژل در کلینیک پوست و مو رز با ما در تماس باشید ( 02144067005 )

  کلینیک پوست و مو


  [ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : ]

  ماندگاری تزریق ژل و بهترین مارک ژل برای تزریق صورت

  پنجشنبه 1 آذر 1397
  18:28
  امیر علوی

  ماندگاری تزریق ژل و بهترین مارک ژل برای تزریق صورت

  >> ماندگاری تزریق ژل

  مقاله امروز " کلینیک پوست و مو رز " به ماندگاری تزریق ژل اختصاص دارد؛ با ما همراه باشید تا درباره اثرات، میزان ماندگاری برندهای مختلف و سایر مسائل مربوط به ماندگاری تزریق ژل اطلاعات بیشتری بدست بیاورید.اگر به دنبال راهی آسان و موثر برای کاهش چین و چروک ها، خطوط عمیق و رفع دیگر نشانه های افزایش سن هستید، تزریق ژل به شما پیشنهاد می شود.

  تزریق ژل به سرعت روی پوست تاثیر می گذارد و بدون هیچ دردی شما را جوانتر نشان می دهد. با اینکه نتایج حاصل از تزریق ژل برای بیماران بسیار رضایت بخش است ولی نتایج آن ماندگار نیست و کاملا موقتی است. از تزریق ژل برای درمان موقت چین و چروک ها و خطوط استفاده می شود و به مرور زمان تاثیرات آن از بین می رود.

  ماندگاری تزریق ژل

  >> چرا اثرات تزریق ژل به مرور زمان از بین می رود ؟

  فاکتورهای زیادی بر روی ماندگاری تزریق ژل تاثیر می گذارد؛ مثل جنس و نوع فیلر، مدت دوام آن، نقاطی از صورت که ژل تزریق می شود و میزان سرعتی که بدن بیمار فیلرها را تجزیه می کند. در بیشتر موارد برای تزریق از ژل های هیالورونیک اسید استفاده می شود که این ماده به طور طبیعی در سطح پوست انسان یافت می شود. با اینکه تزریق ژل هیالورونیک اسید باعث آبرسانی به پوست و رفع چین و چروک های صورت می شود، ولی نتایج مفید آن در طول زمان از بین می رود زیرا همانطور که گفتیم این ماده بطور طبیعی در بدن یافت می شود و بدن بطور طبیعی و در طول زمان، هیالورونیک اسید را بطور کامل تجزیه می کند. تزریق ژل وقتی اثری از هیالورونیک اسید در زیر بافت صورت باقی نماند و بطور کامل تجزیه شود، چین و چروک ها دوباره بر روی سطح پوست ظاهر می شوند و باید دوباره درمان بشوند.

  >> کدام دسته از ژل ها بیشترین ماندگاری را در بین سایر فیلرها دارند؟

  سرعت تجزیه هر کدام از ژل ها، در بدن انسان بسیار متفاوت است یعنی هر ژلی، ماندگاری متفاوتی دارد. البته فاکتورهای زیادی در میزان ماندگاری ژل ها نقش دارند؛ مانند سبک زندگی و محلی که ژل تزریق می شود. بطور کلی، ژل ها از نظر ماندگاری دارای سه بازه زمانی متفاوت هستند:

  >> 6 ماه یا کمتر :

  معمولا اکثر ژل ها تا 6 ماه ماندگاری دارند و شاید مدت زمان ماندگاری آنها بیشتر هم باشد. ماندگاری 6 ماهه یا کمتر مخصوص ژل های هیالورونیک اسید است که شامل برندهایی مثل جوودرم، رستیلین و بلترو می شود؛ از این ژل ها برای رفع چین و چروک های صورت استفاده می شود.

  >> 6 ماه تا 1 سال :

  در طول زمان، مدت ماندگاری ژل ها هم بیشتر شده است و گاهی اوقات، ژل ها می توانند تا 1 سال هم ماندگاری داشته باشند. معمولا ژل هایی که مدت ماندگاری آنها بین 6 ماه تا 1 سال است، برای تزریق در لب بکار می رود و شامل برندهایی مثل جوودرم ولبلا و رستیلین سیلک می شوند. این ژل ها به گونه ای ساخته شده اند که در برابر تغییرات بسیار مقاوم هستند.

  >> 1 تا 2 سال :

  بعضی از ژل ها هم بین 1 الی 2 سال ماندگاری دارند. برندهایی که بیشترین ماندگاری را در بین سایر ژل ها دارند عبارتند از:

  >> جوودرم ولوما :

  از ژل جوودرم ولوما برای تزریق در گونه ها استفاده می شود و ماده ای که در این ژل وجود دارد تا 2 سال ماندگاری دارد.

  >> رادیسه :

  رادیسه یک فیلر ضد پیری است که از کلسیم هیدروکسی آپاتیت ساخته می شود که این ماده بطور طبیعی در استخوان ها و دندان ها وجود دارد. ژل رادیسه، باعث افزایش تولید کلاژن در پوست می شود که تزریق آن نتایج بسیار ماندگاری را به دنبال دارد و حدودا تا 18 ماه بر روی پوست ماندگاری دارد.

  >> اسکالپترا :

  اسکالپترا، نام فیلر دیگری است که بسیار شبیه به فیلر رادیسه است و اثرات بند مدتی را به دنبال دارد و نزدیک به 2 سال بر روی سطح پوست ماندگاری دارد.

  >> بهترین مارک ژل برای تزریق صورت

  1. گونه ها: از دو برند "جوودرم ولوما " با ماندگاری 24 ماه و "رادیسه" با ماندگاری 15 ماهه استفاده می شود.
  2. گوشه های دهان: از دو برند "جوودرم اولترا" و " رستیلین " استفاده می شود که هر دو ماندگاری 12 ماهه دارند.
  3. لب ها: از دو برند " رستیلین " و " جوودرم اولترا " استفاده می شود که هر دو ماندگاری 12 ماهه دارند.
  4. چانه: از برندهای " جوودرم ولوما " 24 ماهه و "رادیسه " با ماندگاری 15 ماهه استفاده می شود.

  >> چگونه می توان ماندگاری ژل های موقت را افزایش داد؟

  چند ماه بعد از تزریق ژل، از حجم ژل ها کاسته می شود ولی بیمار هیچ تغییری را احساس نمی کند زیرا ژل ها می توانند آب های موجود در بافت های صورت را به خودشان جذب کنند. به محض اینکه ماندگاری ژل تزریق شده به پایان می رسد، بیمار متوجه کاهش حجم ژل های تزریق شده در صورت خود خواهد شد. حالا سوالی که برایمان پیش می آید این است که چگونه می توان ماندگاری ژل های تزریق شده را افزایش داد. در این زمینه، متخصص می تواند با توجه به خصوصیات ظاهری و توقعات بیمار پیشنهاداتی را به او ارائه بدهد. متخصص برای دوره ریکاوری بیمار، برنامه ریزی دقیقی می کند و در مورد تمام کارهایی که باعث تحلیل ژل های تزریق شده می شود مثل نحوه نادرست خوابیدن و غیره، برای بیمار توضیح می دهد. همچنین به منظور افزایش ماندگاری ژل های تزریق شده، متخصص در مورد تعداد جلسات لازم برای تزریق ژل، برای بیمار بطور سالانه هم برنامه ریزی می کند؛ مثلا اکثر بیماران در سال به 1 الی 2 جلسه تزریق ژل احتیاج دارند. البته تزریق منظم ژل برای بیمار فواید زیادی را به دنبال دارد؛ مثلا بیماری که طبق برنامه ریزی متخصص اقدام به تزریق ژل می کند، به حجم کمتری از ژل نیاز خواهد داشت. تزریق ژل با حجم کمتر، عوارض ناشی از تزریق ژل را به صورت قابل توجهی کاهش می دهد.

  >> چرا از ژل های دائمی استفاده کمتری می شود؟

  اکثر بیماران تمایلی به تزریق ژل های دائمی ندارند زیرا این دسته از ژل ها، معمولا نتایج رضایت بخشی را برای بیمار به دنبال ندارند و از همه مهم تر، این دسته از ژل ها بطور دائم تزریق می شوند و در صورتیکه بیماز از نتایج آن رضایت کاملی نداشته باشد، این ژل ها قابل برداشت از بافت های زیرین پوست نیستند. اکثر بیماران ژل های موقتی را ترجیح می دهند زیرا ژل های موقت قابل برداشت هستند و بیمار در صورت عدم رضایت می تواند ژل تزریق شده را براحتی از بافت های زیرین پوست خود بردارد. جهت مشاوره تلفنی و حضوری در رابطه با تزریق ژل در کلینیک پوست و مو رز با ما در تماس باشید ( 02144067005 )

  کلینیک پوست و مو


  [ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : ]

  تزریق ژل رستیلن و عوارض تزریق ژل رستیلن

  دوشنبه 28 آبان 1397
  0:42
  امیر علوی

  تزریق ژل رستیلن و عوارض تزریق ژل رستیلن

  تزریق ژل رستیلن

  تزریق ژل رستیلن چیست ؟ رستیلن، نام برندی است که ژل هایی محتوی اسید هیالورونیک را به بازار عرضه می کنند. تزریق ژل رستیلن از سال 2003، توسط سازمان غذا و داروی آمریکا تایید شده است.

  تزریق ژل رستیلن ژل رستیلن انواع بسیار متفاوتی دارد و برای نیازهای مختلف بیمار استفاده می شود. کاربردهای ژل های رستیلن عبارت است از :

  1. برجسته کردن لبها
  2. رفع خطوط اطراف دهان
  3. برجسته سازی گونه ها
  4. کاهش و رفع حلقه های سیاه در زیر چشم
  5. رفع چین و چروک ها و خطوط صورت

  البته اسید هیالورونیک، بطور طبیعی در بافت صورت یافت می شود و به همین خاطر نتایج کاملا طبیعی را برای بیمار به دنبال دارد.

  تزریق ژل

  >> ژل رستیلن چگونه باعث برجسته شدن اجزای مختلف صورت می شود؟

  ژل رستیلن، به پوستی که کلاژن و سایر بافت های خود را از دست داده است کمک می کند تا حجم از دست رفته خود را دوباره بدست بیاورد. تزریق ژل رستیلن به عمق پوست باعث صاف شدن سطح پوست، لیفت صورت و در نهایت موجب حجیم تر شدن بافت پوست می شود. اسید هیالورونیک موجود در ژل رستیلن به پوست می چسبد و آبی که این اسید جذب دارد، باعث برجسته شدن اجزای مختلف صورت شما می شود. اسید هیالورونیک می تواند آب بیشتری را از بدن جذب کند تا اجزای صورت همچنان برجسته بمانند و تغییری نکنند.

  >> انواع ژل رستیلن

  1. ژل " رستیلن سیلک "

  ژل رستیلن سیلک، اولین فیلری است که توسط سازمان غذا و داروی آمریکا تایید شده است و برای برجسته کردن لبها و رفع چین و چروک های اطراف دهان به کار می رود. مدت ماندگاری ژل "رستیلن سیلک"، تقریبا 6 ماه است.

  2. ژل "رستیلن لیفت "

  ژل رستیلن لیفت، برای برجسته سازی گونه ها، اصلاح اجزای مختلف صورت و همچنین برای رفع خطوط خنده بکار می رود. این ژل در مقایسه با رستیلن سیلک، حجم بیشتری به صورت می دهد.

  3. ژل رستیلن

  از ژل رستیلن برای رفع چین و چروک های صورت، برجسته کردن لبها و رفع حلقه های سیاه زیر چشم استفاده می شود.

  4. ژل رستیلن ریفاین

  از ژل رستیلن ریفاین برای رفع چین و چروک هایی که از بینی تا گوشه های دهان ادامه دارند، استفاده می شود.

  5. ژل رستیلن دیفاین

  از ژل رستیلن دیفاین هم مثل رستیلن ریفاین، برای رفع چین و چروک هایی استفاده می شود که از بینی تا دهان را در بر می گیرند. طبق تحقیقاتی که انجام شده است، چین و چروک صورت اکثر بیمارها بعد از تزریق ژل رستیلن دیفاین و ریفاین، تا 12 ماه بصورت موقت درمان شده است. از آنجایی که ژل رستیلن انواع متفاوتی دارد و هر نوع آن برای قسمت خاصی از صورت به کار می رود، حتما با متخصص در مورد اهداف و توقعاتتان از تزریق ژل صحبت نمایید. قطعا متخصص، بهترین نوع از ژل رستیلن را با توجه به شرایطتتان برای شما انتخاب می کند.

  >> فرآیند تزریق ژل رستیلن :

  تزریق ژل رستیلن در کلینیک پوست و مو انجام می شود و از بی حسی موضعی استفاده می شود تا میزان درد بیمار را کاهش بدهد. مدت زمان لازم برای تزریق ژل رستیلن بستگی به نقاطی از صورتتان دارد که می خواهید ژل تزریق کنید. این فرآیند می تواند از چند دقیقه تا نیم ساعت طول بکشد. فرآیند تزریق ژل رستیلن به چند مرحله تقسیم می شود:

  1. متخصص یک یا چند بخش برای تزریق را در صورت شما مشخص می کند و سپس آنها را ضدعفونی می کند
  2. متخصص میزان ژل رستیلنی که لازم است تزریق بشود را بطور دقیق مشخص می کند
  3. متخصص با سوزن، ژل رستیلن را به بافت های زیرین پوست شما تزریق می کند.

  >> آمادگی بیمار برای تزریق ژل رستیلن :

  برای کاهش کبودی در اثر تزریق ژل رستیلن، دو هفته قبل از تزریق ژل از مصرف موارد زیر خودداری کنید :

  1. آسپیرین
  2. ویتامین E
  3. روغن ماهی
  4. ایبوپروفن
  5. دمنوش های گیاهی

  استفاده از کرم آرنیکا قبل و بعد از تزریق ژل رستیلن، می تواند به کاهش کبودی و تورم کمک زیادی بکند.

  >> تزریق ژل رستیلن :

  هزینه تزریق ژل رستیلن، به نقاطی که قصد تزریق ژل دارید و همچنین به تعداد سرنگ های لازم برای تزریق ژل بستگی دارد.

  >> دوره ریکاوری بعد از تزریق ژل رستیلن :

  دوره ریکاوری بعد از تزریق ژل رستیلن، به حجم و مکان تزریق شده از این ژل بستگی دارد. در دوره ریکاوری می توانید انتظار مقداری قرمزی، تورم و کبودی را به مدت یک هفته یا کمی بیشتر داشته باشید. برای اینکه تورم یا کبودی صورت شما افزایش پیدا نکند، از قرار گرفتن در معرض آفتاب خودداری کنید. ژل رستیلن، ماندگاری طولانی مدتی ندارد و با توجه به نوع ژل رستیلنی که در صورتتان تزریق کرده اید، باید به طور منظم تزریق این ژل را ادامه بدهید. معمولا ژل های رستیلن، بین 6 الی 18 ماه ماندگاری دارند.

  >> مراقبت های بعد از تزریق ژل رستیلن :

  1. در معرض گرما و حرارت (نور لامپ و یا حمام آفتاب) قرار نگیرید.
  2. تزریق ژل رستیلن با سوزن ممکن است باعث ایجاد تاول تبخالی هم بشود؛ با متخصص صحبت کنید تا برای شما داروهایی را تجویز کند که می تواند احتمال ایجاد تاول تبخالی را کاهش بدهد.
  3. شما می توانید در خانه هم از کمپرس سرد استفاده کنید.

  >> عوارض تزریق ژل رستیلن :

  عوارض تزریق ژل رستیلن :

  1. کبودی یا خونریزی در نقاطی که ژل رستیلن تزریق می شود
  2. عفونت
  3. واکنش آلرژیک
  4. شل شدن پوست

  اثرات جانبی تزریق ژل رستیلن :

  1. درد و خارش در نقاطی که ژل رستیلن تزریق می شود
  2. تورم
  3. کبودی
  4. سردرد
  5. التهاب و حساسیت پوستی

  عوارض و اثرات جانبی که نام بردیم، طی 7 الی 18 روز به طور کامل برطرف می شوند و البته باز هم بستگی به نقاطی دارد که ژل رستیلن تزریق می شود.

  >> چه کسانی نمی توانند ژل رستیلن تزریق کنند ؟

  به کسانی که زیر 21 سال سن دارند، نسبت به پروتئین باکتری آلرژی دارند، مشکل انعقاد خون دارند، باردار هستند یا به نوزاد شیر می دهند، توصیه نمی شود که ژل رستیلن تزریق کنند. اگر تا به حال با مصرف دارو شاهد عوارض خاصی بوده اید، حتما با متخصص در این مورد صحبت کنید؛ شاید کاندید خوبی برای تزریق ژل رستیلن نباشید.


  [ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 3 ] [ امتیاز شما : ]

  همه چیز که باید در مورد تزریق ژل ژوویدرم بدانید

  يکشنبه 27 آبان 1397
  22:55
  امیر علوی

  همه چیز که باید در مورد تزریق ژل ژوویدرم بدانید

  >> همه چیز که باید در مورد تزریق ژل ژوویدرم بدانید

  ژوویدرم، نام ژلی است که از اسید هیالورونیک ساخته شده است. برند ژوویدرم محصولات مختلفی را تولید می کند. محصولات برند ژوویدرم برای کسانی ساخته می شود که می خواهند اثرات پیری و افزایش سن را در صورت خود مخفی کنند.از تزریق ژل ژوویدرم برای برجسته سازی اجزای مختلف صورت و رفع خطوط و چین و چروک استفاده می شود.

  هر محصول از برند ژوویدرم، دارای مقادیر مشخصی از اسید هیالورونیک بوده و به گونه ای خاص طراحی شده است. هر یک از محصولات ژوویدرم، وقتی در صورت بیمار تزریق می شوند، مشکل خاصی را حل می کنند. ژل ژوویدرم بیشتر بر روی صورت متمرکز است و مخصوص استفاده در گونه ها، لب ها و اطراف دهان است. سازمان غذا و داروی آمریکا از سال 2006، استفاده از ژل ژوویدرم را تایید کرده است.

  تزریق ژل ژوویدرم

  >> انواع ژل ژوویدرم

  انواع مختلف ژل ژوویدرم عبارت است از : 1. ژل ژوویدرم ولوما ایکس سی (XC) ژل ژوویدرم ولوما ایکس سی، باعث افزایش حجم بافت های زیرین پوست شما می شود و سایز و حجم گونه ها را تغییر می دهد. از ژل ژوویدرم ولوما ایکس سی، بیشتر برای برجسته سازی گونه ها استفاده می شود. 2.ژل ژوویدرم ایکس سی و ژل ژوویدرم وولور ایکس سی ژل ژوویدرم ایکس سی و ژل ژوویدرم وولور ایکس سی، مخصوص پوست هایی هستند که قابلیت ارتجاعی خود را از دست داده اند. این ژل ها می توانند خطوط و چین و چروک های اطراف دهان و بینی که به عنوان خطوط خنده شناخته می شوند را براحتی برطرف کنند. 3. ژل ژوویدرم اولترا ایکس سی و ژل ژوویدرم ولبلا ایکس سی از ژل ژوویدرم اولترا ایکس سی و ژل ژوویدرم ولبلا ایکس سی، برای برجسته کردن لبها استفاده می شود.

  تزریق ژل

  >> کاربردهای ژل های ژوویدرم در صورت

  1. گونه ها : ژل ژوویدرم ولوما ایکس سی
  2. اطراف بینی و دهان : ژل ژوویدرم اولترا پلاس ایکس سی و ژل ژوویدرم وولور ایکس سی
  3. لب ها : ژل ژوویدرم اولترا ایکس سی و ژل ژوویدرم ولبلا ایکس سی

  >> فرآیند تزریق ژل ژوویدرم

  ژل ژوویدرم با اسید هیالورونیکی که دارد، بافت های صورت را پرتر می کند. ابتدا متخصص یا دستیارانش، نقاطی که باید ژل ژوویدرم تزریق بشود را در صورت بیمار مشخص می کنند. متخصص، ژل ژوویدرم را به این نقاط تزریق می کند و در حین تزریق، ناحیه مورد نظر را به آرامی ماساژ می دهد تا ژل ژوویدرم به خوبی در سطح بافت های زیرین صورت پخش بشود و احتمال تورم بعد از تزریق ژل هم کاهش یابد. تزریق ژل ژوویدرم بین 15 الی 60 دقیقه طول می کشد و بستگی به نقاطی دارد که ژل ژوویدرم باید تزریق بشود. در هنگام تزریق ژل ژوویدرم از لیدوکائین استفاده می شود تا درد بیمار کاهش پیدا کند.

  >> آمادگی بیمار برای تزریق ژل ژوویدرم

  قبل از اینکه ژل ژوویدرم تزریق کنید، با متخصص در مورد اهداف و توقعاتتان از تزریق این ژل صحبت کنید. فرآیند تزریق ژل ژوویدرم می تواند در همان روزی که بیمار برای مشاوره به نزد متخصص مراجعه می کند هم انجام بشود. قبل از اینکه برای مشاوره با متخصص به کلینیک پوست و مو مراجعه کنید، از مصرف داروهایی مثل آسپرین، ایبوپروفن و مصرف داروهای گیاهی خودداری کنید. بیمار باید یک هفته قبل از تزریق ژل ژوویدرم، از مصرف الکل خودداری کند و از سیگار هم قبل از تزریق نباید استفاده بشود. رعایت مواردی که نام بردیم، از کبودی صورت بیمار بعد از تزریق ژل ژوویدرم جلوگیری می کند. اگر آلرژی یا حساسیت خاصی دارید، هم حتما به متخصص اطلاع بدهید.

  >> هزینه تزریق ژل ژوویدرم

  هزینه تزریق ژل ژوویدرم، به تعداد سرنگ هایی که در حین تزریق استفاده می شود و همچنین به تجربه و تخصص پزشک بستگی دارد.

  >> دوره ریکاوری بیمار بعد از تزریق ژل ژوویدرم و نتایج تزریق ژل

  ریکاوری بیمار بعد از تزریق ژل ژوویدرم، بسیار کوتاه است. بیمار باید از انجام فعالیت های سخت و شدید، قرار گرفتن در معرض نور آفتاب، آرایش و مصرف الکل تا 24 ساعت بعد از تزریق ژل ژوویدرم خودداری کند. معمولا تاثیر ژل ژوویدرم در رفع چین و چروک و یا برجسته کردن اعضای مختلف صورت، بعد از تزریق ژل مشخص می شود و یا بعد از اینکه از تورم صورت کاسته شود، نتایج تزریق ژل ژوویدرم تا حدی معلوم می شود. اثرات ژل ژوویدرم بر روی صورت، بین 6 ماه تا 2 سال ماندگاری دارد که میزان دقیق آن هم به نوع ژل ژوویدرم بستگی دارد.

  >> مزیت های تزریق ژل ژوویدرم

  1. ژل ژوویدرم، لب ها و گونه ها را برجسته می کند
  2. ژل ژوویدرم، تمامی چین و چروک ها و خطوط صورت را برطرف می کند
  3. تزریق ژل ژوویدرم در زمان بسیار کوتاهی انجام می شود
  4. دوره ریکاوری بیمار بعد از تزریق ژل ژوویدرم، بسیار کوتاه است
  5. ماندگاری طولانی مدتی دارد و درصد زیادی از بیماران، از نتایج آن کاملا راضی هستند

  >> عوارض و اثرات جانبی تزریق ژل ژوویدرم

  بعد از تزریق ژل ژوویدرم، شاهد کبودی و تورم خفیفی در سطح پوستتان هستید. سایر اثرات جانبی که بعد از تزریق ژل ژوویدرم ممکن است بوجود بیایند، عبارتند از:
  1. قرمزی
  2. التهاب پوستی
  3. ایجاد توده در زیر پوست
  4. درد خفیف
  5. خارش
  تمامی این اثرات جانبی که نام بردیم، بعد از 2 الی 4 هفته خود بخود برطرف می شوند. اثرات جانبی جدی تر زمانی بوجود می آیند که ژل ژوویدرم اشتباهی در رگ خونی تزریق بشود. عوارض جدی تری که ممکن است بعد از تزریق ژل ژوویدرم بوجود بیاید، شامل ایجاد اسکارهای دائمی در سطح پوست، مشکلات بینایی، کوری و یا حتی سکته هم می شود؛ به خاطر همین است که باید در انتخاب متخصص دقت کنید.

  >> تعداد جلسات لازم برای تزریق ژل ژوویدرم

  معمولا بعد از گذشت 9 ماه، ژل ژوویدرم در آب حل می شود و در نهایت توسط بدن جذب می شود. همانطور که می دانید، ژل ژوویدرم به طور دائم چین و چروک های صورت را برطرف نمی کند و تاثیرات آن بر حجیم سازی لب و ها گونه ها هم دائمی نیست ولی بیمار می تواند با تزریق منظم ژل ژوویدرم در کلینیک پوست و مو که تحت نظر متخصص انجام می شود، ماندگاری این ژل را در بافت های صورت افزایش بدهد.

  [ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 3 ] [ امتیاز شما : ]

  تزریق ژل خط خنده و قیمت تزریق ژل خط خنده در کلینیک پوست و مو

  جمعه 20 مهر 1397
  17:36
  امیر علوی

  تزریق ژل خط خنده و قیمت تزریق ژل خط خنده در کلینیک پوست و مو

  >> تزریق ژل خط خنده

  منظور از تزریق ژل خط خنده چیست ؟ مقاله امروز کلینیک پوست و مو رز به تزریق ژل خط خنده اختصاص دارد با ما همراه باشید تا درباره مزایا، عوارض و سایر جزئیات مربوط به تزریق ژل خط خنده اطلاعات بیشتری بدست بیاورید. جالب است بدانید حتی خنده هم باعث ایجاد خط هایی در صورت شما می شود. به مرور زمان، خط خنده های روی صورت شما عمیق تر هم می شوند.

  خط خنده بیشتر در صورت افراد مسن و کسانی که صورت های لاغرتری دارند دیده می شود. بعضی از افراد با دیدن خط خنده روی صورتشان، احساس پیری می کنند و به فکر راه چاره ای برای از بین بردن این خط ها می کنند. تزریق ژل می تواند راهی موثر برای رفع هر گونه خط خنده از روی صورت باشد.

  تزریق ژل خط خنده

  >> علت ایجاد خط خنده و نحوه رفع آنها

  خنده باعث شل شدن پوست می شود و چین و چروک و خط های دائمی را روی صورت ایجاد می کند. خنده باعث افتادگی بافت صورت هم می شود و خطی را روی صورت ایجاد می کند که حتی بعد از اتمام خندیدن هم همچنان روی صورت می ماند. افزایش سن هم باعث کاهش چربی و انعطاف پذیری پوست صورت می شود و حتی باعث عمیق تر شدن خط خنده هم می شود.

  خوشبختانه، راهی برای کاهش چین و چروک و خطوط خنده وجود دارد؛ با تزریق فیلرهای پوستی می توان به راحتی خطوط خنده را برطرف نمود و صاحب پوستی کاملا صاف و یکدست شد. فیلرهای پوستی در عمق پوست تزریق می شوند و باعث جوانی و طراوت پوست بیمار هم می شوند. بعد از تزریق ژل، حجم ژل تزریق شده در زیر پوست افزایش می یابد و از داخل باعث افزایش حجم صورت می شود و در نتیجه خطوط خنده را کاملا صاف می کند تا اثری از آنها روی صورت باقی نماند.

  تزریق ژل

  >> نحوه تزریق ژل خط خنده

  تزریق ژل خط خنده در کلینیک پوست و مو انجام می شود و حدودا ۳۰ دقیقه طول می کشد. ابتدا متخصص از کرم بی حسی استفاده می کند؛ البته ممکن است خود ژل حاوی لیدوکائین ( ماده ای برای بی حسی موضعی ) باشد و نیازی به بی حسی مجدد نباشد.

  سرنگ بسیار کوچکی که حاوی مقادیر مشخصی از ژل است، روی نقاط مشخصی از پوست بیمار ( اطراف خطوط خنده یا در امتداد آنها ) تزریق می شود. بعد از تزریق ژل، بیمار می تواند فورا کلینیک پوست و مو را ترک نماید. تزریق ژل خط خنده نیازی به پانسمان ندارد و بیمار می تواند به راحتی به کارهای روتین خود بپردازد.

  >> انواع ژل خط خنده

  انواع متفاوتی از ژل برای رفع خط خنده وجود دارد؛ انواع ژل خط خنده عبارت است از:

  1. ژل دائمی
  2. ژل تقریبا دائمی
  3. ژل موقت

  پر کاربردترین ژل برای رفع خط خنده، ژل موقت است زیرا اثرات ناشی از تزریق این ژل، کاملا موقتی است و در صورت عدم رضایت بیمار، متخصص می تواند به راحتی آن را از زیر پوست بردارد.

  >> مدت ماندگاری تزریق ژل خط خنده

  اثرات ناشی از تزریق ژل موقت برای رفع خطوط خنده، معمولا ۶ الی ۱۲ ماه ماندگاری دارد. بدن بیمار به تدریج، ژل تزریق شده را جذب می کند و خطوط خنده دوباره روی صورت ظاهر می شوند. بسیاری از بیماران برای تزریق دوره ای ژل، برنامه ریزی می کنند تا ظاهر جوان و شاداب خود را برای همیشه حفظ کنند.

  >> بهترین مارک برای تزریق ژل خط خنده

  بهترین مارک ژل خط خنده برای هر بیماری متفاوت است. با این همه تنوعی که ژل خط خنده دارد، انتخاب بهترین مارک ژل کار سختی است. اکثر ژل های خط خنده، از اسید هیالورونیک ساخته شده اند و خصوصیات و کاربردهای شبیه به هم دارند.

  شما می توانید از متخصص خود، در زمینه انتخاب ژل خط خنده راهنمایی های مفیدی بگیرید زیرا متخصص با توجه به سطحی و یا عمقی بودن خطوط خنده صورت شما، بهترین ژل خط خنده را به شما پیشنهاد می دهد.

  >> اقدامات پس از تزریق ژل خط خنده

  در زمینه مراقبت بعد از تزریق ژل خط خنده، متخصص ها توصیه های زیادی می کنند از جمله :

  >>> سعی کنید روی صورت نخوابید: کسانی که روی صورت خود می خوابند مخصوصا بعد از تزریق ژل خط خنده، فشار زیادی را به صورت خود وارد می کنند و در نتیجه چین و چروک و خطوط زیادی روی صورت ایجاد می شود. خوابیدن روی صورت می تواند باعث ایجاد خطوط خنده هم بشود. اگر عادت دارید که به پهلو بخوابید، سعی کنید صورتتان با بالش تماسی نداشته باشد.

  >>> از ضد آفتاب استفاده کنید و سیگار نکشید: نور آفتاب و سیگار باعث کاهش کلاژن و انعطاف پذیری پوست صورت می شود. قرار گرفتن در معرض نور آفتاب و کشیدن سیگار باعث می شود تا خطوط متعددی روی صورت ایجاد شود. هر روز به صورتتان ضد آفتاب بزنید و بخاطر بسپارید که سیگار تاثیر منفی روی جوانی و زیبایی صورتتان می گذارد.

  >> عوارض تزریق ژل خط خنده

  بعد از تزریق ژل خط خنده، ممکن است شاهد عوارض زیر باشید:

  1. قرمزی پوست
  2. تورم
  3. کبودی
  4. درد
  5. خارش
  6. حساسیت پوستی
  7. رنگ پریدگی پوست
  8. واکنش های آلرژیک در بدن
  9. عفونت
  10. ایجاد توده در زیر پوست

  عوارضی مثل قرمزی و تورم پوست، در عرض ۱ الی ۲ روز برطرف می شوند و می توان با آرایش آن ها را پوشاند. عوارضی مثل کبودی، واکنش های آلرژیک و عفونت هم به ندرت برای بیمار بوجود می آید.

  برای پیش گیری از ایجاد عوارض و اثرات جانبی ناشی از تزریق ژل خط خنده، تا چند روز از لمس و مالش صورتتان خودداری کنید زیرا وارد کردن هرگونه فشار و ضربه به نقاطی که ژل تزریق شده است، باعث پراکندگی ژل در زیر پوست می شود.

  >> چه کسی کاندید مناسبی برای تزریق ژل خط خنده هستند؟

  کاندیدهای تزریق ژل خط خنده، مردان و زنانی هستند که از وجود خطوط خنده روی صورت خود ناراحت هستند. اگر شما هم خطوط خنده عمیقی روی صورتتان دارید و از وجود آنها ناراحت و آزرده خاطر هستید، تزریق ژل خط خنده برای شما مناسب است.

  بزرگسالانی که در شرایط خوب جسمانی به سر می برند، می توانند از تزریق ژل برای رفع خطوط خنده صورت خود استفاده کنند.

  >> قیمت تزریق ژل خط خنده

  هزینه تزریق ژل خط خنده بستگی به نوع ژل و میزان تجربه و مهارت متخصص دارد. معمولا هزینه تزریق ژل خط خنده بستگی به حجم ژل تزریق شده روی صورت بیمار دارد. هر چه خطوط خنده عمیق تر باشد، ژل بیشتری باید تزریق شود.

  کلینیک تخصصی پوست و مو رز با پزشکانی مجرب و متخصص و دستگاه های پیشرفته، خدمات

  برچسب ها: تزریق ژل ,
  [ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 3 ] [ امتیاز شما : ]

  تزریق ژل لب و فیلم تزریق ژل لب در کلینیک پوست و مو

  دوشنبه 9 مهر 1397
  0:42
  امیر علوی

  >> تزریق ژل لب

  مقاله امروز " کلینیک پوست و مو رز" به تزریق ژل لب اختصاص دارد؛ با ما همراه باشید تا در مورد مزایا، عوارض و سایر مسائل مربوط به تزریق ژل لب، اطلاعات بیشتری بدست بیاورید.تزریق ژل لب یکی از راه هایی ست که به لبهای شما حجم بیشتری می بخشد. امروزه برای حجیم سازی لبها از فیلری استفاده می شود که روی پوست و لبهای بیمار، قابل تزریق ژل باشد.

  فیلرهای زیادی برای تزریق وجود دارند ولی معروفترین آنها از ماده ای شبیه به اسید هیالورونیک ساخته شده است. اسید هیالورونیک، بطور طبیعی در بدن وجود دارد که به افزایش حجم لب شما کمک می کند. این فیلرها را در اصطلاح " فیلرهای اسید هیالورونیک " می نامند. در گذشته از " کلاژن " بعنوان فیلر استفده می شد که الان از آن کمتر در ساخت فیلرها استفاده می شود. فیلرهای اسید هیالورونیک بدون عوارض هستند و اثرات آنها در روی لبها ماندگارتر است.

  تزریق ژل لب

  >> نحوه تزریق ژل لب

  تزریق ژل لب توسط متخصص تزریق ژل و در کلینیک پوست و مو انجام می شود و مدت زمان لازم برای تزریق ژل، بسیار کوتاه است و ظرف چند دقیقه، ژل روی لب ها تزریق می شود.

  قبل از تزریق ژل لب، بی حسی موضعی تزریق می شود تا بیمار هیچ دردی را احساس نکند. نقاطی از لب که باید تزریق ژل انجام شود، توسط پزشک مشخص می شود و متخصص با کمک سوزن هایی کوچک به آرامی در روی لبها ژل را تزریق می کند.

  بعد از تزریق ژل، برای کاهش درد و کبودی لبها مقداری یخ به بیمار داده می شود ولی نباید به نقاط تزریق شده، هیچگونه فشاری وارد شود. بیمار نباید از وسایل آرایشی برای لبها استفاده کند.نتایج حاصل از تزریق ژل لب، بلافاصله پس از اتمام تزریق ژل قابل مشاهده است و بعد بهبودی کامل بیمار، لبها به حالت طبیعی و پر حجم خود باز می گردد.

  تزریق ژل

  >> اثرات تزریق ژل لب

  تزریق فیلرهای اسید هیالورونیک در لبها، اثراتی را به دنبال دارد که می تواند باعث زیبایی بیشتر لبهای شما بشود؛ اثرات تزریق ژل لب عبارت است از:

  1. تغییر شکل لبها
  2. تغییر ساختار لبها
  3. افزایش حجم لبها

  این اثرات بعد از تزریق ژل تقریبا تا 6 ماه ماندگاری دارند و بعد از گذشت این مدت، باید اسید هیالورونیک بیشتری روی لبها تزریق بشود تا حجم لبها همچنان ثابت بماند. البته فیلرهای اسید هیالورونیک بسیار متنوع هستند و برندهای متفاوتی این فیلرها را می سازند.

  در هنگام تزریق ژل، توجه داشته باشید که فیلر لبهای شما از اسید هیالورونیک تشکیل شده باشد؛ متخصص هم در این زمینه به شما راهنمایی های زیادی خواهد کرد. در ترکیبات بیشتر فیلرها، از ماده ای به نام لیدوکائین هم استفاده می شود که باعث بی حسی موضعی بیمار در حین تزریق ژل می شود و در نتیجه به بیمار کمک می کند تا درد کمتری را احساس نماید.

  >> فواید و مزایای تزریق ژل لب

  به محض اینکه فیلرهای اسید هیالورونیک روی لبهای بیمار تزریق شود، ژلی که در این فیلر وجود دارد از بافتهای لب محافظت می کند و باعث تغییر شکل لبها هم می شود. فواید استفاده از فیلرهای اسید هیالورونیک عبارت است از:

  1. کنترل حجم لب ها : مقدار فیلری که روی لبها تزریق می شود، کاملا قابل کنترل است. متخصص با توجه به خصوصیات ظاهری بیمار، میزان مشخصی از ژل را روی لبهای بیمار تزریق می کند.
  2. تزریق آرام فیلر: تزریق ژل لب به آرامی و در طول جلسات متفاوتی انجام می شود تا بیمار به نتایج دلخواه خود برسد.
  3. هر گونه توده و برآمدگی بیش از حد روی لبها را می توان به آسانی برطرف کرد : ممکن است در اثر حرکت لبها، برآمدگی و توده های خاصی روی لبها ایجاد شود که با سایر قسمت های لب هماهنگ نباشد؛ در اینصورت جای هیچ نگرانی وجود ندارد زیرا متخصص می تواند این مشکلات را به آسانی برطرف نماید.
  4. کبودی کمتر لبها : تزریق فیلرهای اسید هیالورونیک در مقایسه با سایر فیلرها، کبودی و تورم کمتری را برای بیمار به دنبال دارد.
  5. نتایج ماندگار: تزریق ژل لب، نتایج بلند مدتی را برای بیمار بدنبال دارد ولی اثرات آن دائمی نیست.
  6. احتمال بروز واکنش آلرژیک در بدن بیمار بسیار کم است : ساختار فیلرهای اسید هیالورونیک مشابه ترکیباتی ست که در بدن یافت می شود و در نتیجه احتمال بروز واکنش آلرژیک بسیار کم است. اگر نسبت به لیدوکائین موجود در این فیلرها حساسیت دارید، قبل از تزریق ژل لب به متخصص خود اطلاع بدهید.

  >> عوارض تزریق ژل لب

  اثرات جانبی فیلرهای اسید هیالورونیک موقت هستند و بعد از چند روز بطور کامل برطرف می شوند. عوارض و اثرات جانبی تزریق ژل لب عبارت است از:

  1. خونریزی خفیف از لبها
  2. کبودی و تورم
  3. قرمزی و التهاب لبها
  4. تبخال در اطراف لبها
  5. عوارض و اثرات جانبی جدی تر شامل موارد زیر است:
  6. کبودی و تورم شدید که 7 الی 10 روز ادامه می یابد
  7. عدم تقارن لبها (بخش هایی از لب حجیم تر از قسمت های دیگر آن است)
  8. یجاد توده و برجستگی های نامنظم در لبها که فرم طبیعی لبها را از بین می برد
  9. عفونت
  10. تزریق ژل به رگ های خونی باعث از بین رفتن بافت های لب می شود
  11. زخم، اسکار یا خشکی لبها
  12. واکنش آلرژیک لبها باعث قرمزی، تورم و یا خارش اطراف لبها می شود

  اگر بعد از تزریق ژل، لبهایتان تورم شدیدی داشت، حتما با متخصص تماس بگیرید.

  >> آیا کاندید مناسبی برای تزریق ژل لب هستید ؟

  کاندید مناسب برای تزریق ژل کسی است که توقعات واقع بینانه ای از نتایج تزریق ژل لب داشته باشد و برای خوشحالی دیگران و یا شبیه شدن به یک فرد دیگر، اقدام به تزریق ژل نکند. قبل از اینکه بخواهید در مورد تزریق ژل لب اقدامی بکنید، باید از نظر سلامت در وضعیت خوبی قرار داشته باشید و سیگار هم نکشید.

  اگر مبتلا به بیماری های زیر هستید، کاندید خوبی برای تزریق ژل لب نخواهید بود :

  1. عفونت هایی مانند تبخال و برفک
  2. دیابت
  3. لوپوس
  4. مشکلات انعقاد خون

  اگر تاکنون تبخالی در اطراف لبهایتان داشته اید، اگر داروی خاصی مصرف می کنید و رژیم غذایی خاصی دارید، حتما به پزشک پوست و مو خود اطلاع بدهید.

  >> هزینه تزریق ژل لب

  هزینه تزریق ژل بستگی به نوع ژل، نقاطی که ژل تزریق می شود و میزان تجربه و مهارت متخصص دارد. معمولا هزینه تزریق ژل به تعداد سرنگ هایی بستگی دارد که با آن ژل تزریق می شود. بیشتر بیماران برای تزریق ژل لب به 1 الی 2 سرنگ نیاز خواهند داشت.

  >> عکس تزریق ژل لب

  شما کاربران گرانقدر می توانید از طریق این لینک به نمونه عکس تزریق ژل در کلینیک پوست و مو رز دسترسی پیدا نمایید.

  >> فیلم تزریق ژل لب

  همچنین از طریق این لینک قادر به مشاهده نمونه فیلم تزریق ژل لب خواهید بود.

  " کلینیک تخصصی پوست و مو رز" با پزشکانی مجرب و متخصص و دستگاه های پیشرفته، خدمات تزریق ژل را هم به مشتریان گرامی خود ارائه می دهد.

  در این کلینیک پوست و مو هدف ما، رضایت شما مشتریان عزیز است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تزریق ژل، با شماره 02144067005 تماس حاصل فرمایید.


  برچسب ها: تزریق ژل لب ,
  [ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 3 ] [ امتیاز شما : ]
  تمامی حقوق این وب سایت متعلق به کلینیک پوست و مو رز است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
  × بستن تبلیغات